mājas-Partneru raksti-Speedcheck - jauns pakalpojums interneta ātruma pārbaudei

Speedcheck - jauns pakalpojums interneta ātruma pārbaudei

Lēna lapas ielāde dažreiz parādās nepareizu interneta pakalpojumu sniedzēja vai maršrutētāja darbības dēļ vai vienkārši ar pieprasītās vietnes problēmu. Jāņem vērā visi faktori, taču vispirms jāpārbauda interneta ātrums.

Speedcheck ir bezmaksas pakalpojums, kurā dažu sekunžu laikā varat uzzināt sava interneta ātrumu.

Ātruma diagnostika

Vietnes saskarne ir intuitīva - galvenajā ekrānā ir zila poga, lai ātri sāktu diagnostiku.

Pēc brīža parādās pārbaudes rezultāti. Ko šie rādītāji nozīmē? Ir vērts ritināt lapu tālāk, un no 6 nodaļām jūs redzēsit detalizētu “Ātruma un interneta savienojuma ceļvedi”. Tam ir viss, kas jūsu sistēmā traucē problēmu novēršanai un interneta ātruma uzlabošanai. Lietotāji, kuri ir tālu no interneta savienojumu pamatiem, uzzinās, kas ir interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP), IP adrese, kā Ethernet kabelis ietekmē interneta ātrumu, un var saprast, vai testa rezultāti ir pietiekami labi viņu vajadzībām.

  1. Laika aizkavēšanās (ping) datiem, lai pārvietotos uz galamērķi (milisekundēs). Rezultāts - līdz 100 ms - ir labs. Jūs pamanīsit kavēšanos virs 200 ms, kad video tērzēšana tiks “pakārtota”.
  2. Lejupielādes ātrums (Mb / s) parāda, cik ātri ierīce lejupielādē datus no interneta. Piemēram, kad skatāties videoklipus, lapas ar daudziem fotoattēliem vai lejupielādējat dokumentus.
  3. Lejupielādes ātrums (Mbps) nosaka, kā jūsu ierīce lejupielādē datus uz internetu. Tas ietekmē laiku, kas nepieciešams, piemēram, fotoattēlu, dokumentu vai video augšupielādēšanai e-pastā.

Ātruma testus ieteicams veikt dažādos dienas laikos. Ja tas palēninās tikai sastrēgumstundās un pēc tam atkal kļūst ātrs - šī situācija ir normāla. Bet, ja jūsu ātrums vienmēr ir mazāks par jūsu ISP solīto, tad tā ir problēma, un tā ir jārisina.

Visi jūsu ātruma testu rezultāti, kas veikti Speedcheck, tiek saglabāti, lai jūs varētu tos pārskatīt un izdarīt sev atbilstošus secinājumus.

Ko darīt tālāk?

Pat ja jūsu lejupielādes un augšupielādes ātrums ir labs, ir arī citi faktori, kas palēnina jūsu internetu. Pārbaude:

  • Jūsu interneta pieslēguma veids;
  • Dienas laiks: Ja daudzi cilvēki vienlaikus izmanto internetu, ātrums samazinās. Augstākās likmes parasti ir vēlu vakarā vai agrā rītā;
  • Vietnes ar intensīvu satiksmi. Šo problēmu nevar atrisināt - jums vienkārši jābūt pacietīgam un jādodas uz vietni vēlāk;
  • Jūsu sīkrīks. Jūs pat nejutīsit ļoti lielu interneta ātrumu, ja jūsu dators / viedtālrunis / planšetdators ir novecojis vai inficēts ar vīrusu.

Pakalpojuma priekšrocības

Pastāv divas atšķirīgas Speedcheck priekšrocības:

  1. Serveru tīkli sastāv tikai no 40 Gb / s serveriem. Tādējādi lietotājs var izmērīt patiešām ātrdarbīgu savienojumu visā maršrutā, savukārt citās tiešsaistes pārbaudēs ātrumu mēra tikai no viņa piekļuves punkta līdz interneta pakalpojumu sniedzēja serverim, kas nav pilnīgi pareizi, no kura veiktspēja vienmēr ir augsta.
  2. Ir detalizēts ceļvedis, kas lietotājiem palīdz novērst savienojumu problēmas.

Ir arī ērta mobilā lietotne iPhone un Android viedtālruņiem:

Atstājiet savu komentāru