mājas-Vērtējumi-5 labākie bezceļa elektriskie skūteri

5 labākie bezceļa elektriskie skūteri

Motorollers var braukt ne tikai pa asfaltu, bet arī pa ceļu! Šajā rakstā mēs runāsim par labākajiem pieaugušo krosa modeļiem, kurus var iegādāties 2020. gadā.

Labāko bezceļu elektrisko skūteru vērtējums

EcoBike tiešsaistes veikalā mēs atradām labākos bezceļa elektriskos skūterus. Izpētot to tehniskos parametrus (ātrums, nobraukums, konstrukcijas kvalitāte utt.), Kā arī lietotāju atsauksmes, tika identificēti 5 modeļi:

  1. Zaxboard Neotron (maksimālais ātrums - 99 km / h, diapazons - 100 km). Īsts briesmonis elektrisko motorolleru vidū! Aprīkots ar protektora riteņiem, diviem 1600 W motoriem un lielisku polsterēšanas sistēmu, kas lieliski izlīdzina triecienus uz nelīdzena reljefa. Tas ļauj jums iegūt lielu ātrumu un ērti vadīt bezceļu. Bet galvenā modeļa priekšrocība ir simtprocentīga aizsardzība pret mitrumu. Jūs varat braukt peļķēs, ledus, sniegā un nebaidīties, ka ūdens sabojās elektrisko sistēmu. Daudzi cilvēki ziemai izvēlas Zaxboard elektriskos skūterus, iekārta darbojas līdz -15 grādiem.
  2. El-sport Minimotors Dualtron X (maksimālais ātrums - 95-98 km / h, diapazons - 160-200 km). Stilīgs un jaudīgs premium klases motorollers. Diapazons ir vienkārši pārsteidzošs! Ar tik lielu nobraukumu jūs varat doties uz mājiņu un atgriezties mājās, neuzlādējot ierīci. Modelim ir regulējama balstiekārta, kuru pielāgo, izmantojot rotējošu daļu uz amortizatora korpusa. Braukšanai pa asfaltu amortizatorus labāk padarīt stingrākus, bet apvidus auto - gluži pretēji - mīkstināt.
  3. Velocifero Mad 1600W (maksimālais ātrums - 45 km / h, diapazons - 35 km). Visus šīs līnijas modeļus var atpazīt pēc zigzaga patentētās platformas. Braucēji atzīmē, ka uz šāda dēļa palielinās stabilitāte, kājas var novietot ērtā stāvoklī. Tas ir svarīgi, lai ceļotu krosā. Motorolleram ir plati protektora riteņi, kas ir vienkārši izveidoti meža un lauku ceļiem! Priekšējie un aizmugurējie amortizatori mīkstina drebēšanu uz nelīdzeniem ceļiem, un disku bremzes garantē tūlītēju apstāšanos pat vissarežģītākajās vietās.
  4. Velocifero Mad Truck 2000W (maksimālais ātrums - 45 km / h, diapazons - 35 km). Vēl viens itāļu zīmola modelis. Līdzīgi kā iepriekšējā, bet ar trim riteņiem, kas dod lielāku stabilitāti un pārliecību uz ceļa. Agresīvs priekšējais buferis aizsargā ķermeni nejaušas sadursmes gadījumā. Motorolleram ir lieliska optika - divi stilīgi priekšējie lukturi ar jaudīgu LED un spilgtiem sānu gaismām. Ir ietilpīgs kravas grozs, kurā ir ērti nēsāt sadzīves preces un pirkumus.
  5. Eltreco RHINO Redekop 1500W (maksimālais ātrums - 30 km / h, diapazons - 30 km). Elektriskais motorollers oriģinālajā retro stilā. Paredzēts pilsētai un ērti izmantojams bezceļos. Klājs ir platāks nekā klasiskajos pilsētas modeļos, tas dod lielāku pārliecību sarežģītās zonās. Ergonomisks stūre un sēdeklis ir pielāgojami lietotāja izaugsmei. Izlocīts modelis, salocīts, viegli iederas automašīnas bagāžniekā.

Visi uzrādītie modeļi ir pienācīgi, ir grūti izlemt, kuru elektrisko skūteri izvēlēties pieaugušajam. Mēs iesakām reģistrēties bezmaksas testa braucienam EcoBike tiešsaistes veikalā. Pēc pāris apļu veikšanas jūs varat novērtēt vadāmību, manevrēšanas spēju, summēt kopējo brauciena iespaidu. Tātad būs vieglāk izvēlēties patiešām ērtu un uzticamu transportu!

Atstājiet savu komentāru