mājas-Vērtējumi-TOP-5 elektriskā gaļas maļamā mašīna 2020

TOP-5 elektriskā gaļas maļamā mašīna 2020

Mūsdienu sadzīves tehnika virtuvei ir pārdomāts un funkcionāls aprīkojums. Bet tajā pašā laikā aprīkojums ir dārgs, tāpēc, pērkot, jums vajadzētu dot priekšroku universāliem funkcionāliem modeļiem, kas papildus galvenā uzdevuma veikšanai spēj aizstāt arī citas sadzīves ierīces. Šajā materiālā mēs apsvērsim 5 labākos elektriskos gaļas mašīnus, kuros mēs noteiksim labāko modeli.

Elektriskā gaļas mašīnā ir vieglāk gatavot ēdienu un minūtē var pārstrādāt līdz vairākiem kilogramiem gaļas. Spēj tikt galā ar cietu vai maigu gaļu.

Daudzi modeļi ir aprīkoti ar papildu sprauslām dažādu konsistenču maltas gaļas ražošanai, mājās gatavotu desu ražošanai, dārzeņu sasmalcināšanai un pat sulu pagatavošanai no augļiem un dārzeņiem. Izvēloties, ir vērts pievērst uzmanību tiem modeļiem, kuriem ir dārzeņu griezēji. Šī funkcija ievērojami paātrinās salātu sagatavošanu, aizstājot ilgu un nepatīkamu darba procesu ar rokas rīvi.

Vērtēšanai svarīgs raksturojums

Lai pareizi sastādītu vērtējumu, mēs pārbaudījām modeļu galvenās priekšrocības un trūkumus, kas nosaka to funkcionalitāti un iespējas. Sastādot vērtējumu, mēs balstījāmies uz objektīviem kritērijiem, kas nav saistīti ar dizainu un citām niansēm, kuras tiek izvēlētas pēc lietotāja gaumes.

Viens no galvenajiem parametriem ir motora jauda ierīces. Tas ir parādīts divos rādītājos - maksimālais un nominālais. Produktīvās gaļas mašīnā nominālā motora jauda nedrīkst būt zemāka par 400-500 vatiem. Pretējā gadījumā rodas grūtības, pārstrādājot sinewy, cietu gaļu, piemēram, liellopu gaļu ar plēvēm un citiem trūkumiem. Gaļas mašīnām ar mazu jaudu jums iepriekš jāsagatavo gaļa, jāveic tīrīšana, sagriešana mazos gabaliņos. Jaudīgām gaļas mašīnām tas nav nepieciešams, tas ietaupa laiku.

Performance - šis parametrs nosaka pārstrādātās gaļas daudzumu noteiktā laika posmā un ir atkarīgs no motora jaudas, restu perforācijas, kakla izmēra, naža kvalitātes un formas. Produktivitātei jābūt vismaz 1,5 kg gaļas 1 minūtē. Pretējā gadījumā gaļas mašīnā vienkārši nav efektīva. Ja jums bieži ir jāvāra liels daudzums maltas gaļas, piemēram, mājās gatavotu desu pagatavošanai vai, gatavojot ēdienu uzņēmumam piknikam vai citam pasākumam, jums jāiegādājas gaļas mašīnā ar 2–2,5 kg produktivitāti. Minūtē.

Ātrumu skaits - svarīgs parametrs daudzfunkcionālām gaļas mašīnām, kuras var gatavot malto gaļu, sasmalcināt dārzeņus un augļus. Gaļai nepieciešams viens ātrums. Mīkstiem produktiem pārstrādes ātrumam vajadzētu būt atšķirīgam, pretējā gadījumā gaļas mašīnā nevarēs vienlīdz efektīvi strādāt ar dažādiem produktiem.

Papildu sprauslas - Daudzos iekārtu modeļos ir sprauslas dārzeņu sasmalcināšanai, diski ar perforāciju, lai iegūtu dažādu graudu lieluma malto gaļu. Optimālais komplekts būs šāds sprauslu komplekts: diski maltajai gaļai, sprauslas kebbei un desām un dārzeņu griešanas sprausla. Sagriezšana kauliņos, sīkdatņu veidošana un sulu spiede ir izvēles risinājumi, kas nav tā naudas vērti, ko par tiem prasa vairums ražotāju.

Tādējādi, lai apkopotu vērtējumu, tika ņemti vērā šādi tehniskie parametri:

 • Motora jauda;
 • Gaļas maļamā mašīna;
 • Ātruma režīmu klātbūtne;
 • Papildu sprauslu klātbūtne.

Mēs aicinām jūs iepazīties ar populāro gaļas maļamo mašīnu reitingu, kas šobrīd atrodami populārākajos pārdošanas darījumos un kuriem pirkšanas laikā jāpievērš uzmanība.

5. vieta: Panasonic MK G1800PWTQ

Ieguvumi:

 • Motora jauda - 1800 W, nominālā nominālā vērtība 330 W.

Trūkumi:

 • Zema produktivitāte darbā - līdz 1,6 kg gaļas 1 minūtē;
 • Vairāku ātruma režīmu neesamība;
 • Sprauslu trūkums - tikai gaļas mašīnā, bet dažādiem maltas gaļas graudiem ir paredzēti 3 diski.

Cena: 15 290 rubļi

Panasonic MK G1800PWTQ ir parasta elektriskā gaļas maļamā mašīna, kas vairāk nepretendē. Viņa labi tiek galā ar savu uzdevumu, bet, lietojot, nevar iepriecināt ar daudzfunkcionalitāti un produktivitāti. Korpusam ir nodalījumi disku un auklas glabāšanai, kas izgatavoti no metāla un plastmasas. Ierīces stils ir diezgan pretrunīgs, daudzi to uzskata par novecojušu. Trūkums ir augstā cena salīdzinājumā ar citiem modeļiem. Tajā pašā laikā gaļas mašīnā neatšķiras jauda vai uzlabotas iekārtas, kas varētu attaisnot augstās izmaksas. Uzcenojums ir izskaidrojams ar modeļa atpazīstamību un popularitāti tā vienkāršības un uzticamības dēļ.

4. vieta: Moulinex HV9 ME740H30

Ieguvumi:

 • Motora jauda - maksimāli 2300 W, nominālā 1000 W;
 • Produktivitāte - līdz 5 kg gaļas 1 minūtē;
 • Iespējas - dārzeņu griezējs, uzgalis kebbe un desām.

trūkumi:

 • Ātrumu skaits - 1.

Cena: 14 990 berzēt

Moulinex HV9 ME740H30 ir elektriska gaļas maļamā mašīna, kas noder ģimenēm, kur regulāri un lielos apjomos tiek gatavoti maltas gaļas ēdieni. Modelis ir aprīkots ar jaudīgu motoru. Ātruma slēdža trūkums apgrūtina darbu ar tehniku, dārzeņu sasmalcināšanai izmantojot pielikumus. Arī viens ātrgaitas režīms paātrina motora nodilumu, un, veicot ievērojamu darbu, tas var izraisīt pārkaršanu. Komplektā ietilpst sprauslas dārzeņu sasmalcināšanai, mājās gatavotu desu un turku kebbe vārīšanai. Korpusa dizainam ir nodalījums noņemamu sprauslu ievietošanai, kas vienkāršo sastāvdaļu glabāšanu, neprasa papildu kastes. Korpuss ir plastmasas un prasa rūpīgu apstrādi. Arī praksē šī gaļas mašīnā neapstiprina apgalvoto augsto veiktspēju.

3. vieta: Bosch MFW68660

Ieguvumi:

 • Motora jauda - maksimāli 2200 W, nominālā 800 W;
 • Produktivitāte - 4,3 kg maltas gaļas 1 minūtē;
 • Pilns komplekts - diski spēka gaļai, dārzeņu griezēji, sprausla desām un kebbe, sulas spiede.

trūkumi:

 • Ātrumu skaits - 1 ātruma režīms.

Cena: 15 490 berzēt

Bosch MFW68660 ir vēl viena plaši pazīstama ražotāja elektriska gaļas maļamā mašīna, kas tiek piedāvāta par augstāku cenu, salīdzinot ar konkurentiem. Bet par šo cenu lietotājs saņem ierīci, ar kuru, pēc ražotāja teiktā, vienā minūtē ir iespējams pagatavot līdz 4,3 kg gaļas. Korpuss ir izgatavots no plastmasas. Komplektā ietilpst papildu ierīces, kas paplašina gaļas maļamās mašīnas funkcionalitāti. Tomēr vairāku ātruma režīmu trūkums negatīvi ietekmē lietojamību. Piemēram, lieli apgriezieni ir piemēroti gaļai, bet, lietojot rīvi, smalcinātāju un sulu spiedi, darbs ar gaļas mašīnā kļūst grūtāks un prasa noteiktas prasmes. Korpuss ir aprīkots ar pārvadāšanas rokturi, gaļas maļamā mašīna ir viegli pārnēsājama, ja to lielāko daļu laika glabā pieliekamais, nevis uz darba virsmas virtuvē. Dizains ir mūsdienīgs, tehniku ​​nevar nosaukt par kompaktu. Atsevišķi ir vērts komentēt sulu spiedi, kuru lietotāji novērtēja kā “naudas nevērtīgu”. Gaļas maļamā mašīna nespēj no produktiem izspiest pietiekami daudz sulas.

2. vieta: REDMOND RMG-CBM1225

Ieguvumi:

 • Motora jauda - maksimāli 2500 W, nominālā 800 W;
 • Produktivitāte - līdz 2,5 kg gaļas minūtē;
 • Ātrumu skaits - 2 dažādiem režīmiem;

trūkumi:

 • Ierobežots aprīkojums - desu un kebabu uzgalis.

Cena: 14 290 rubļi

REDMOND RMG-CBM1225 ir metāla korpuss ērtai apkopei. Gaļas mašīnai ir pietiekama jauda dažādu veidu gaļas pārstrādei, tā ir aprīkota ar sprauslām mājās gatavotu desu pagatavošanai. Pielikumu trūkums darbam ar dārzeņiem ievērojami samazina tā funkcionalitāti. Turklāt aprīkojums nav lēts.Ātruma slēdzis ļauj ērti strādāt dažādos režīmos, aizsargā motoru no pārslodzes un strādā ar lielu ātrumu ar mīkstu gaļu.

1. vieta: Zwiller Grand

Ieguvumi:

 • Motora jauda - maksimāli 2000 W, nominālā 800 W;
 • Produktivitāte - līdz 2,5 kg gaļas minūtē;
 • Ātrumu skaits - 2 režīmi;
 • Pilns komplekts - diski spēka gaļai ar dažāda lieluma atverēm, sprausla desām un kebabi, dārzeņu griezējs.

trūkumi:

 • Būtiskas nepilnības netika atrastas.

Cena: 12 500 berzēt

Zwiller Grand gaļas mašīnai ir labvēlīga jauda un produktivitāte. Ļauj minūtē pagatavot līdz 2,5 kg gaļas, kas ir pietiekami daudzai ģimenei. Piemērots arī mājās gatavotu desu pildīšanai, salātu gatavošanai un dārzeņu pagatavošanai citiem ēdieniem. Ātruma slēdži un divi darbības režīmi nodrošina produktu slīpēšanas procesa kontroli, ļaujot izvēlēties vēlamo ātrumu atkarībā no izmantotās sprauslas. Korpuss ir izgatavots no izturīgas plastmasas. Tas ievērojami atvieglo gaļas mašīnā kopējo svaru.

Gaļas maļamā mašīna ir izgatavota no tērauda un viegli var tikt galā ar mīkstu un cietu gaļu, nepārvērš malto gaļu putrā, bet precīzi sagriež gaļu tāda paša izmēra šķēlēs, saglabājot gabalu mitrumu un tekstūru. Gaļas maļamā mašīna nav zemāka par funkcionalitāti un kvalitāti salīdzinājumā ar labi zināmiem zīmoliem, savukārt ražotājs nepārsniedz veiktspējas rādītājus.

Apkopojot

Cienītais uzvarētājs! Zwiller Grand gaļas mašīnā tiek iegūta pirmā vieta, pateicoties tā augstajam veiktspējas indikatoram, bagātīgajai funkcionalitātei, pateicoties optimālam pielikumu komplektam, un augstas kvalitātes montāžai. Mēs ceram, ka apkopotā informācija palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli, pērkot.

Atstājiet savu komentāru