mājas-Tehnoloģiju apskats-Sprieguma stabilizatora spriegums voltos

Sprieguma stabilizatora spriegums voltos

Starp dažādiem ražotājiem ir ļoti grūti izvēlēties sprieguma regulatoru, kas ir vislabāk piemērots uzdevumam. Viens ir labs uzstādīšanai valstī, otrs - ledusskapim, trešais ir ideāli piemērots katlam, saraksts turpinās. Savā pārskatā es vēlos izcelt populārākos modeļus Krievijas tirgū un atrast starp tiem labāko cenu un kvalitātes ziņā.

Nav jēgas salīdzināt visus zīmolus, kā vairums no tiem tiek ražoti tajā pašā rūpnīcā, bet ar atšķirīgu zīmolu. Tāpēc pārskatā piedalīsies šādi populāri zīmoli:

  1. Līderis (Krievija, Pleskava)
  2. Volt Engineering (Krievija, Maskava)
  3. Rucelfa (Ķīna)
  4. Energotech (Krievija, Taganroga)
  5. Enerģētika (Krievija, Maskava)
  6. Resanta (Ķīna)
  7. Progress (Krievija, Pleskava)

Salīdzinot noteiktus modeļus, tika izmantots atlases princips visplašākajam darbības diapazonam un stabilizēšanai, kas parasti ir viens no biežākajiem atlases kritērijiem pēc cenas.

Darbības sliekšņi

Darbības diapazons parāda ieejas sprieguma robežvērtības, pie kurām ierīce atvienos slodzi. Ieejas sprieguma robežas, pie kurām produkts parasti izvada deklarēto 220 V, ir ievērojami šaurākas par izslēgšanas sliekšņiem.

Ir vērts atzīmēt, ka ne visi ražotāji norāda šos sliekšņus ierīces raksturlielumu aprakstā, tādējādi maldinot pircēju.

Stabilizācijas precizitāte

Šis parametrs ir svarīgs augstas precizitātes iekārtām, tas parāda, cik daudz sprieguma pēc ierīces atšķirsies no 220V. Saskaņā ar GOST lielākajai daļai iekārtu normālai darbībai ir pieļaujama novirze ± 10%.

Iebūvēta aizsardzība

Jebkuram stabilizatoram papildus tā galvenajai funkcijai - izejas sprieguma uzturēšanai 220 V robežās - vajadzētu būt arī vairākām aizsardzības funkcijām, kas palīdzēs aizsargāt gan mājsaimniecības ierīces, gan pašu produktu no nepareizas darbības. Zemāk ir to funkciju saraksts, kuras deklarējis ražotājs.

Kopējie izmēri, svars, izvietojuma veids

Bieži vien stabilizatora izvēli nosaka tā izmēri, kas jo īpaši attiecas uz telpām ar ierobežotu vietu šī izstrādājuma uzstādīšanai. Sienas uzstādīšana ļauj produktu novietot pat visgrūtākajos apstākļos, un grīda ir pieprasītāka, ja nav iespējams pakārt pie sienas.

Apvedceļa režīms ("tranzīts")

Apvedceļa režīms ir paredzēts, lai savienotu kravu, apejot stabilizatoru, ja rodas problēmas ar to vai ja ir jāuzsāk lielas jaudas slodze, kuru nav ieteicams ieslēgt caur regulēšanas ķēdi. Atšķirt mehānisko un elektronisko tranzītu. Sākumā spriegums no tīkla tiek tieši nodots slodzei bez jebkādas aizsardzības. Izmantojot elektronisko izstrādājumu, tas iziet spriegumu bez stabilizācijas, bet pie kritiski zemām vai lielām vērtībām tas atdala slodzi, t.i. veic releja funkciju.

Papildu funkcijas un informācijas displejs

Skaidra un informatīva norāde ļauj padarīt stabilizatora saskarni pieejamāku nesagatavotam lietotājam. Pārmērīgs datu piedāvājums tikai mulsinās, un datu trūkums sarežģīs izpratni par noteiktām ierīces funkcijām.

Cena, garantija

Pārskatot visas stabilizatora funkcijas un izvēloties parametriem vispiemērotāko, bieži izrādās, ka tas maksā daudz naudas vai, gluži pretēji, ļoti dārgs zīmols rada maz iespēju, ir slikta funkcionalitāte un tam ir maza garantija.

Šīs pārskatīšanas rezultāts ir kopsavilkuma tabula ar labākā modeļa kopējo vērtējumu un par atsevišķu parametru. Augstākais vērtējums ir 8, bet zemākais - 1.Ja funkcijas nozīmi ir viennozīmīgi grūti novērtēt, tad produktiem piešķir tādu pašu vidējo punktu skaitu - 4.

Kā redzams no rezultātiem, trijos labākajos stabilizatoros kopējā rezultāta ziņā bija Volt Engineering modeļi Amper-R E 16-1-25 V2.0 un Hybrid E 9-1-25 V2.0, kā arī Energotech OPTIMUM modelis. -5000.

Atstājiet savu komentāru