mājas-Virtuvei-Elektriskais grils Wollmer S807 mājām: priekšrocības un trūkumi

Elektriskais grils Wollmer S807 mājām: priekšrocības un trūkumi

Ņemot vērā daudzās Krievijas pilsētās ieviestos karantīnas pasākumus, daudziem viņu iedzīvotājiem nācās saskarties ar ievērojamām izmaiņām, arī uzturā. Tradicionālajām virtuves ierīcēm, neskatoties uz to plašajām izmantošanas iespējām, joprojām ir daži ierobežojumi. Īpaši grūti atdarināt grila vai bārbekjū efektu mājās var būt grūti. Saruna par grauzdētu gaļu uz uguns nenotika nejauši - vēls pavasaris tradicionāli ir grila sezona, un sarežģītās epidemioloģiskās situācijas apstākļos piknika braucieni var būt aizliegti.

Tomēr tas nenozīmē, ka no sulīgas ceptas filejas vai steikiem būs pilnībā jāatsakās. Pavārs gaļai nav sliktāks nekā uz cepešpannas, bet, izejot no mājas, jūs varat izmantot elektrisko grilu. Turklāt jūs varat gatavot uz tā, nelietojot eļļu - veselīga uztura piekritēji to noteikti novērtēs. Šodien mūsu pārskatā mēs pārbaudīsim Wollmer S807 kontakta elektriskā grila tehniskos parametrus un dažas funkcijas.

Specifikācijas

MarksVolmers
ModelisS807
SkatsSazinieties ar elektrisko grilu
Jauda, ​​W2000
KontroleMehānisks
Temperatūras diapazons, ° С160-230, vienmērīga regulēšana
Taimera minLīdz 30
Darba zonas izmēri, cm30x25
Svars, kg6,5
Nelokāms paneļa materiālsPārklāts alumīnijs
IekārtasGofrēti paneļi, tauku trauks, lāpstiņa pārtikas apgāšanai un tīrīšanai pēc vārīšanas

Grils

Katrā Wollmer S807 grilā ir iekļauti šādi piederumi:

 • grila korpuss;
 • noņemami alumīnija paneļi ar gofrētu virsmu un nelīpošu pārklājumu;
 • noņemamu paplāti, kurā vārīšanas laikā no produktiem iztukšo tauki un liekā sula;
 • plastmasas asmens, kas nesabojā pārklājumu;
 • lietotāja rokasgrāmata;
 • garantijas karte;
 • recepšu grāmata.

Tajā pašā laikā pietiks ar standarta aprīkojumu, lai virtuvē pagatavotu garšīgu, aromātisku, sulīgu gaļu ne sliktāk kā uz grila. Tajā pašā laikā Wollmer S807 grila cena ir pieņemama salīdzinājumā ar konkurējošajiem modeļiem. Par to pircējs saņem funkcionālu, ērti lietojamu un uzticamu virtuves ierīci, kas piemērota gan lietošanai reti (īpašos gadījumos), gan ikdienas kulinārijas eksperimentiem. Šis modelis ir viegli kopjams, 4 minūtēs tas sasniedz maksimālo temperatūru 230 grādus un uztur to līdz 2 stundām, un to var arī pielāgot augstumam dažādiem ēdieniem.

Grilu izskats

S807 modeļa dizains attiecas uz kontakta veidu - tas ir tā sauktais preses restes, kurās temperatūras efekts pārsniedz un pazeminās. Šī metode ne tikai nodrošina vienmērīgu cepšanu, bet arī samazina gatavošanas laiku, salīdzinot ar vienpusēju cepšanu pannā. Arī ar šādu vārīšanu tiek samazināti mitruma zudumi, tāpēc produkti ir sulīgāki.

Grilla korpuss ir izgatavots no pulēta nekrāsota metāla. Šis dizains ir piemērots modernas, augsto tehnoloģiju virtuves, Hi-Tech un Techno stila dizaina koncepcijai. Turklāt metāls bez krāsošanas mazāk baidās no skrāpējumiem un mehāniskas slodzes, pirkstu nospiedumi uz tā ir mazāk pamanāmi. Priekšējā plakne ir pabeigta ar stikla ieliktni.

Ar vāku uz leju grils ir kompakts un ergonomisks; tas neaizņem daudz vietas virtuves plauktā vai skapja plauktā. Gatavojot, darba augstums ir atkarīgs no sagatavotā produkta biezuma: augšējo vāku var nostiprināt 5 pozīcijās.Tāpēc ar vienādām ērtībām ir iespējams gatavot gan plānu burgera kotleti, gan biezu steiku - augšējais cepšanas elements jebkurā gadījumā būs cieši piemērots. Arī pielāgošana palīdz vienmērīgi sadalīt spiedienu uz produktiem, kas ir ērti, apcepot dārzeņus, mīksto sieru utt.

Ja vēlaties pagatavot vairāk gaļas vai dārzeņu, nekā tas ir paredzēts apakšējā panelī, tad BBQ režīms nāks uz glābšanu. Tajā grils ir izkārtots kā grāmata, veidojot 2 darba virsmas. Jo īpaši jūs varat cept steikus vienā pusē un gatavot dārzeņu garnīru otrā.

Gatavošanas laikā izkusušie tauki izplūst speciālā paplātē, kas atrodas ierīces apakšā. Piekļuvi tam var iegūt no priekšpuses - slēgtā stāvoklī paplāte atrodas vienā līmenī ar restes priekšējo plakni. Pēc vārīšanas noņemiet to, mazgājiet to ūdenī un pēc tam nolieciet atpakaļ.

Arī cepšanas paneļus ir viegli tīrīt. Ievietojot tos elektriskajā grilā, tos cieši piespiež metāla skavas - tas novērš pretplāksni un tajā pašā laikā uztur gaisa spraugu, kurā cirkulē gaiss, imitējot cepšanas ietekmi uz grila. Lai tos atvienotu, korpuss ir aprīkots ar melnām pogām, nospiežot, paneļi iziet no montāžas rievām un ir viegli noņemami.

Displejā varat kontrolēt cepšanas laiku un temperatūru. Tas ļauj precīzi iestatīt nepieciešamos parametrus - un dažos ēdienos vairāku grādu atšķirība var būtiski ietekmēt ēdiena garšu.

Elektriskā grila vadība S807

Skriešanas taustiņi un displejs atrodas ierīces priekšpusē. Kreisais rokturis pielāgo darbības laiku - pagriežot to pa labi vai pa kreisi un kontrolējot izmaiņas ekrānā, iestatiet vēlamo ilgumu un nofiksējiet to ar pogu, kas atrodas centrā.

Lai iestatītu temperatūru, tiek izmantots labais taustiņš. Wollmer inženieri ir ieviesuši dubultā displeja sistēmu:

 • vērtība grādos parāda LCD ekrānu;
 • ap taustiņu esošie marķējumi parāda atbilstošo cepšanas pakāpi: zema (vāja, no 160 līdz 180 grādiem), Panini (vidēja, no 180 līdz 205 grādiem) un niecīga (spēcīga, no 205 līdz 230 grādiem).

Tas atvieglo gan precīzu recepšu prasību ievērošanu, gan gatavošanas režīma izvēli pēc jūsu vēlmēm.

Ir arī poga temperatūras pārslēgšanai no Celsija uz Fārenheitu.

Lai atvieglotu darbības režīma uzraudzību, ir paredzēta īpaša norāde. Ekrāns sāk mirgot, kad ierīce ir ieslēgta un sildīšanas laikā, un, kad ir sasniegta vēlamā temperatūra vai gatavošana ir pabeigta ar taimeri, atskan skaņas signāls.

Izmantošana

Lai elektriskais grils Wollmer S807 darbotos efektīvi un pareizi, jums jāievēro ieteikumi tā lietošanai.

Sagatavošana darbam

Pirms pirmās palaišanas noņemiet cepšanas paneļus un tauku paplāti - un rūpīgi noskalojiet ūdenī ar jebkuru mazgāšanas līdzekli. Pēc žāvēšanas vai sausas noslaukšanas un nolieciet atpakaļ. Ja nepieciešams, pārklājiet virsmas ar augu eļļu - tomēr tas nav nepieciešams, jo tie ir pārklāti ar nelipīgu pārklājumu.

Efektīvai un drošai lietošanai grilam jāatrodas uz stingras, līdzenas virsmas. Ap 20 cm rādiusā ap to nedrīkst atrasties svešķermeņi: darbības laikā ierīce aktīvi izstaro siltumenerģiju, un cirkulācijai ir nepieciešams arī gaisa pieplūdums.

Svarīgs! Pirmoreiz ieslēdzot, var veidoties neliels daudzums dūmu. Tas ir pilnīgi normāli, jo iekšējās metāla daļas rūpnīcā ir pārklātas ar konservantu smērvielu, kas, lietojot, izdeg.

Ēdienu gatavošana

Pirms sākt gatavot, grilam jābūt siltam. Lai to izdarītu, aizveriet augšējo vāku un iestatiet temperatūras regulatoru uz atbilstošo režīmu:

IzslēgtsTelpas temperatūra
ZemsNo 160 līdz 180 grādiem.
PaniniNo 180 līdz 205 grādiem.
MeklēNo 206 līdz 230 grādiem.

Pēc tam, kad grils sāk sildīties. Lai sasniegtu iestatīto temperatūru, nepieciešamas vidēji 3-4 minūtes.Šajā laikā LCD ekrāns iedegas oranžā krāsā, uz tā mirgo vārds HEATING. Grils informē par sildīšanas beigām ar skaņas signālu, un ekrāns pārstāj mirgot.

Pēc tam izklājiet produktus un nospiediet vāku vai novietojiet grilu BBQ pozīcijā.

Gatavojot laikā, mēs ar taimera rokturi iestatām vēlamo intervālu. Maksimālais 1 cikla ilgums ir 30 minūtes. Izvēlētais laiks tiek fiksēts, nospiežot pogu, kas atrodas roktura centrā - pēc tam sākas LCD ekrānā parādītā atpakaļskaitīšana. Kad iestatītais intervāls ir pagājis, atskan pīkstiens.

Svarīgs! Vēlreiz nospiežot centrālo taustiņu, tiek apturēta vai pilnībā apturēta gatavošanas laika skaitīšana, bet ierīce neizslēdzas.

Pēc taimera iestatītā laika beigām grils neizslēdzas, bet pārslēdzas enerģijas taupīšanas režīmā. Lai to pilnībā atspējotu, pagrieziet temperatūras regulatoru izslēgtā pozīcijā.

Svarīgs! Apkures vadības ierīci pagriežot galējā kreisajā pozīcijā, ierīci var izslēgt jebkurā laikā.

Tiek nodrošināta arī aizsargājoša izslēgšanas funkcija. Pēc 60 minūtēm, ja lietotājs nav mainījis temperatūras vai taimera iestatījumus, ierīce izslēdzas. Par to ziņo ekrāna fona apgaismojuma pārtraukšana.

Apkope un uzturēšana

Pirms tīrīšanas pagaidiet, līdz grils ir pilnībā atdzisis, pēc tam papildus pārbaudiet, vai tas ir izslēgts. Pēc tam izņemiet paplāti, lai savāktu taukus un sulu, ielejiet tos, un nosūtiet paplāti uz izlietni.

Tagad atvienojiet paneļus. Ja pārtikas atliekas ir tām pielipušas (kas, visticamāk, nav lipīga pārklājuma dēļ), noņemiet tos ar plastmasas lāpstiņu, kas nāk komplektā. Tālāk mēs visus elementus mazgājam siltā ūdenī, izmantojot šķidros mazgāšanas līdzekļus. Piederumus var mazgāt arī trauku mazgājamā mašīnā.

Svarīgi: nelietojiet abrazīvus savienojumus, kas var sabojāt nelipīgo pārklājumu.

Noslaukiet elektriskā grila korpusu ar nedaudz mitru sūkli, pēc tam ar mīkstu drānu vai papīra dvieli. Kad cepšanas paneļi un paplāte ir nožuvuši, mēs tos ieliekam grilā un noliekam glabāšanai.

Svarīgs! Neļaujiet mitrumam iekļūt ierīcē.

Priekšrocības un trūkumi

Apkopojot Wollmer S807 elektriskā grila pārskatu, mēs izceļam tā stiprās un vājās puses.

Priekšrocības:

 • ātra iesildīšanās;
 • 5 vāku fiksācijas līmeņi;
 • spēja izmantot BBQ režīmā;
 • gatavošanas laika kontrole;
 • liekā eļļas un sulas savākšana paplātē;
 • uzticams nelīpošs pārklājums, spēja gatavot bez eļļas;
 • vadības vienkāršība un skaidrība;
 • noņemami, viegli tīrāmi paneļi;
 • tīrīšanas asmeni;
 • sulas aizzīmogošana gaļā;
 • vairākas grauzdēšanas pakāpes;
 • iespēja apcept līdz skaistai garozai.

Trūkumi:

 • īss strāvas vads - 65 cm;
 • augšējais un apakšējais paneļi nav savstarpēji aizvietojami;
 • priekšējās plaknes marķējums ar stikla apdari.

S807 iezīme ir SteakWind tehnoloģija. Tas sastāv no gaisa spraugas starp sildelementu un cepšanas virsmu. Ieslēdzot grilu, gaiss sasilst un veicina gaļas kraukšķīgas garozas parādīšanos, kas uztur sulu vārītu ēdienu iekšpusē. Turklāt gofrētie paneļi atkārto karsto ogļu izstarotā siltuma efektu - tāpēc produkti tiek sagatavoti ātrāk un vienmērīgāk. Pateicoties SteakWind sulīgajiem, tiek iegūta ne tikai gaļa un zivis, bet arī daudz maigi un mīksti dārzeņi. Tā rezultātā jūs pat nevarat atstāt savu māju, lai iegūtu traukus “kā no uguns”.

Tātad, izmantojot Wollmer S807 grilu, jūs varat mājās pagatavot daudz garšīgu un veselīgu ēdienu, pat bez īpašām kulinārijas prasmēm. Tiem, kas novērtē ērtības un spēju ēst veselīgi bez lielām pūlēm, šī ir ideāla iespēja.

Atstājiet savu komentāru