mājas-Tehnoloģiju apskats-Humminbird Fishfinder pārskats

Humminbird Fishfinder pārskats

Humminbird ir zvejas atbalss signālu ražotājs vairāk nekā 30 gadus. Tās produkti ir pazīstami zvejnieku vidū visā pasaulē.

Šis zīmols ir viens no pirmajiem ražotājiem, kas sāka ražot makšķerēšanas un dziļuma mērīšanas iekārtas. Humminbird vecums, pieredze un atsauksmes to apstiprina, padarot to par īstu līderi zvejas aprīkojuma segmentā. Papildus galvenajiem produktiem zīmols ražo papildu komponentus: korpusi, sensori, stiprinājumi. Pateicoties šim aprīkojumam, Humminbird skaņas signāls kļūst funkcionālāks, perfekts, ērti lietojams. Diezgan liels uzņēmuma sortiments padara to pievilcīgu klientiem. Galu galā šeit ikviens var iegādāties aprīkojumu, piederumus, kas pilnībā atbilst zvejnieka gaumei un vēlmēm.

Atbalss skaļruņu veidi

Humminbird aprīkojums ir sadalīts atbilstoši mērķim. Sortimentā ir ierīces ziemas makšķerēšanai, makšķerēšanai no laivas vai krasta, bezvadu aprīkojums. Populārākajās zīmola sērijās ietilpst Humminbird fishfinder, Humminbirdpiranhamax, SmartCast. Īpaši izceļas Humminbird piranhamax līnija, kas apvieno visas funkcijas, kas raksturīgas mūsdienu zivju meklētājiem. Izmantojot šos instrumentus, jūs varat izmērīt dziļumu, meklēt zivis. Instrumentu ekrāni ir aprīkoti ar iespēju palielināt attēlu, kas netiks izkropļots, pat ja uz tā nokrīt saules gaisma. SmartCast sērijā ir pieejams nakts zvejas rīku klāsts.

Šīs sērijas redzamības dziļums sasniedz 40 metrus. Vissvarīgākā SmartCast īpašība ir bezvadu komunikācija, ilgstošas ​​lietošanas iespēja ūdenī - līdz 500 stundām nepārtrauktas darbības.

Populārākie skaņas signāli no Humminbird

Neskatoties uz to, ka kopumā visi šī zīmola produkti tiek labi pārdoti, ir modeļi, kurus pircēji īpaši izceļ. Visticamāk, viņus piesaista ideāla cenas, kvalitātes un funkcionālu aiziešanas ierīču attiecība.

Fishfinder 570

Daudziem makšķerniekiem šī ierīce patika ērtā ekrāna dēļ (9x9 cm). Melnbalts attēls, izšķirtspēja 640x320 pikseļi, uzlabota atpazīšanas sistēma ļauj zvejniekam uzmanīgi uzraudzīt ēsmu un āķi. Izmantojot šo ierīci, jūs pat varat redzēt vismazāko mērķi - 6, 5 cm - triecienizturīgiem, ūdensizturīgiem, jutīgiem un ērtiem Fishfinder 570 zivju meklētājiem ir pieejama cena.

Piranhamax 175x

Šis modelis pieder pie lētu ierīču sērijas. Tās popularitāte ir saistīta ar ierīces cenu un “pildījumu”. Paņēmiena funkcionalitāte ļauj tā īpašniekam labā izšķirtspējā redzēt visu, kas notiek zem ūdens.

Piranhamax 175x palīdz aprēķināt, kāda izmēra zivis ir, zināt dibena struktūru, tuvināt objektu. Zivju meklētājs ir aprīkots ar fona apgaismojumu, tāpēc to var izmantot dienas un nakts makšķerēšanai. Viņam ir lielas personalizācijas iespējas, kas padara to ērtu un ērtu lietošanai katram cilvēkam atsevišķi.

Atstājiet savu komentāru