mājas-Tehnoloģiju apskats-Vai jūsu lampa ir labsirdīga?

Vai jūsu lampa ir labsirdīga?

Vadītājs (barošanas avots) ir LED lampas sirds, kas apgādā ierīci ar dzīvību radošu elektrību. Augstas kvalitātes barošanas avots nodrošinās stabilu apgaismes ierīču darbību, spilgtu diožu mirdzumu un ilgu kalpošanas laiku.

Neatkarīgi no tīkla ieejas datiem izvades ierīcei jāatbalsta iestatītā pašreizējā vērtība. Barošanas avota standarta funkcijās ietilpst arī lampu aizsardzības komplekts pret izeju no īssavienojuma, pārslodzes un pārsprieguma.

Nesaskaņas ar vadītāju

Atkarībā no gaismekļa veida, tā darbības apstākļiem tiek izvēlēts piemērots barošanas avots. Tātad biroja apgaismojumam, kam raksturīgas zemas prasības mājokļa aizsardzībai (parasti pietiek ar IP20), šaurs temperatūras diapazons un stabils spriegums. Svarīgs šādas iekārtas indikators būs pulsācijas koeficients, kura vērtībai jābūt minimālai, lai radītu ērtu darba atmosfēru.

Ja lukturis ir paredzēts automaģistrāles vai tilta, dzelzceļa vai metro apgaismošanai, tad tā enerģijas avotam jābūt izturīgam pret vibrācijām. Tāpēc nevar iztikt bez savienojuma, ko ielej draiverī. Pretējā gadījumā pirmās vibrācijas uzbrukuma laikā ierīces elementi vienkārši attālinās no tāfeles.

Āra apgaismojuma aprīkojums izvirza augstas prasības vadītāja korpusa aizsardzības pakāpei (IP 65-67), kā arī temperatūras apstākļiem (skarbā Krievijas situācijā tas ir īpaši svarīgi). Un rūpnieciskajiem gaismekļiem ir nepieciešami vadītāji, kas ir ne tikai aizsargāti no putekļiem un mitruma, bet arī izturīgi pret strāvas pārspriegumu.

Divi ir labāk par vienu!

Straujā tehnoloģiju attīstība ir padarījusi gandrīz normālu un tādu noderīgu risinājumu kā avārijas elektroapgāde. Rezerves draivera uzstādīšana, bez šaubām, ir noderīga skolas aprīkojumam, jo ​​tas ļauj ātri evakuēt skolēnus ārkārtas situācijā. Un rūpniecības uzņēmumā šādas iekārtas ātri novērsīs sadalījumu, nepārtraucot ražošanas procesu.

Mēs izvēlamies. Viņi mūs izvēlas ...

Uzticami LED aprīkojuma ražotāji acīmredzami pievērš lielu uzmanību vadītājam. Un, ja daži iet savu enerģijas piegādes attīstību, citi dod priekšroku pazīstamu ražotāju produktiem, kas gadu gaitā pierādīti.

Tātad uzticamās Krievijas lielākās rūpnīcas FEREX apgaismes ķermeņos ir uzstādīti pazīstamā pasaules ražotāja - Mean Well vadītāji. Šis Taivānas uzņēmums, kas ir viens no pieciem nozares līderiem (!), Jau vairāk nekā 35 gadus ražo barošanas avotus un dažādos laikos piegādā savus produktus IBM un Apple.

Visbeidzot

Izvēloties LED apgaismes ierīces, veltiet laiku, lai uzzinātu, kuru barošanas avotu ražotājs ir uzstādījis. Lampas sirds galvenokārt nosaka kalpošanas laiku!

Atstājiet savu komentāru