mājas-Tehniskās ziņas-Vai man vajadzētu iegādāties Qualcomm klēpjdatorus, kuros darbojas Windows 10?

Vai man vajadzētu iegādāties Qualcomm klēpjdatorus, kuros darbojas Windows 10?

Qualcomm pirms dažām dienām paziņoja, ka pirmie Snapdragon 835 klēpjdatori beidzot nonāca pārdošanā. Ierīces, kas darbojas uz vienas platformas un kuras šogad tika atklātas kā daļa no flagmana Android, ieskaitot Galaxy S8 un Note8, darbosies visu dienu.

Šīs ir lieliskas ziņas, un tas paver pilnīgi jaunu mobilo skaitļošanas veidu. Bet pagaidām neesiet pārāk priecīgs. Patiesībā labākais, ko varat darīt ar šīm ierīcēm, ir ignorēt tās apmēram gadu.

Tas ir tāpēc, ka nākamā labākā lieta ir tepat aiz stūra. Mēs runājam par Snapdragon 845 procesoru, kas nākamgad ir iekļauts Galaxy S9 un daudzās citās Android ierīcēs. Ja jūs domājat, ka Snapdragon 835 klēpjdatori kopā ar Windows 10 izklausās aizraujoši, tad Snapdragon 845 klēpjdatori būs vēl vēsāki. Qualcomm modernizēja Snapdragon mikroshēmas.

Jaunais procesors ir par 25% jaudīgāks nekā tā priekšgājējs, un grafikas veiktspēja ir palielinājusies par 30%. Šie ir svarīgi parametri, jo īpaši, ja runa ir par mašīnām, kurām vajadzētu palaist Windows 10. Ir pieejams atbalsts Q uncom Snapdragon 845 platformā iebūvētām AR un VR iespējām.

Snapdragon 835 nav salīdzināms ar jaudīgajām Apple A10X un A11 Bionic mikroshēmām. Bet pat šajā gadījumā viņš joprojām var piedāvāt pienācīgu pieredzi ar Windows 10.

Atstājiet savu komentāru