mājas-Tehniskās ziņas-Melnā piektdiena - 5 padomi vietņu īpašniekiem

Melnā piektdiena - 5 padomi vietņu īpašniekiem

Tuvojas melnā piektdiena, brīvdiena iepirkšanās mīļotājiem. Kā sagatavot tiešsaistes veikalu šai dienai, lai piesaistītu klientu vilni? Konkurence ir milzīga, tāpēc ir vērts sagatavot efektīvu stratēģiju - tas palīdzēs jūsu rītdien aiziet. Laipni lūdzam!

Bonuss no promokodus.com - sagatavojieties jau iepriekš un saņemiet reklāmas kodus Melnajā Piektdienā!

Melnā piektdiena

Kamēr e-komercijas nozarē tā dēvētajai Kiber pirmdienai vajadzētu būt daudz populārākai pārdošanas iespējai - dienai, kad patērētāji var baudīt ārkārtas cenas tiešsaistes veikalos. Bet Melnā piektdiena ir vairāk publiskota. Laiks, kurā melnās piektdienas tika saistītas tikai ar bezsaistes darbībām, ir pagājis jau sen, un tiešsaistes veikali ir sākuši cīņu par klientu, kurš izmanto šo iespēju. Lai izceltos konkurentu starpā, jums noteikti jāsagatavo unikāls, savdabīgs piedāvājums.

Ņem iedvesmojošus padomus!

1. Izceļas

Melnā piektdiena ir piemērots laiks, lai piesaistītu lielu klientu grupu. Tomēr tas nav viegls uzdevums, jo vairums veikalu vēlas izmantot šo iespēju. Tā ir zīme, ka jums jāsagatavo patiešām vērtīgs priekšlikums. Lai izlauztos no konkurentu pūļa, izstrādājiet pievilcīgu USP (unikālu pārdošanas piedāvājumu)

2. Vai nav izsitumi

Lai jūsu pasākumi Melnajā piektdienā būtu efektīvi un rentabli, nepietiek tikai ar īpaša piedāvājuma pārdošanu. Tas prasīs labi pārdomātu rīcības stratēģiju. Plānojiet, kā vajadzētu izskatīties piedāvājumam, pa kādiem kanāliem sazināsities ar klientiem. Rūpējieties arī par pasūtījumiem - padomājiet par oriģinālo iesaiņojumu, sagatavojiet reklāmas bukletus. Pateicoties tam, jūs patīkami pārsteigsit savus klientus, un palielināsies iespējamība, ka viņi atgriezīsies veikalā un izmantos standarta piedāvājumu.

3. Paziņojiet abonentiem, ka svinat Melno piektdienu

Neaizmirstiet, ka klientiem vajadzētu uzzināt, ka esat viņiem sagatavojis īpašu piedāvājumu. Izmantojiet biļetenu. Sagatavojiet pievilcīgu ziņojuma tēmu, rūpējieties par interesantu grafisko dizainu, ņemot vērā apstākļus un intriģējošo saturu. Sagatavojam saturu piektdienas izpārdošanām. Izliekot ziņojumu Melnajā piektdienā, jums ir iespēja pāriet uz augstākām pozīcijām meklēšanas rezultātos un rezultātā palielināt datplūsmu uz jūsu vietni. Vai jums ir interese par ko rakstīt? Jūs varat pastāstīt lasītājiem par saviem Melnās piektdienas plāniem. Kādu piedāvājumu jūs viņiem sagatavojat? Ko jūs pārdodat ar lielām atlaidēm?

4. Piedāvājiet vairāk nekā tikai zemas cenas

Jūsu konkurenti ir nomodā un rīkojas. Protams, jūsu veikals nebūs vienīgais, kas piedāvā zemas cenas. Tātad, sagatavosim kaut ko citu. Piesaistiet lietotājus, organizējot konkursu sociālajos tīklos. Tādējādi jūs piesaistīsit saņēmēju uzmanību, un ar tā palīdzību viņi sazināsies ar jūsu tiešsaistes veikalu.

5. Pārliecinieties, ka viss derēs lietotājiem

Plānojot savu biznesu, pirms sākat pārdot, noteikti pārbaudiet savu vietni. Ja izrādās, ka jūs piesaistāt lielu klientu grupu, bet tiek identificētas problēmas ar lietojamību un vietnes iestatījumiem, tas nav labi. Vai nevēlaties, lai patērētāji mainītu savas domas un atstātu jūsu vietni, tiklīdz viņi ierodas jūsu vietnē? Pēc tam pārbaudiet, vai tajā nav pārslodzes, un pārliecinieties, vai vietne netiek ielādēta pārāk lēni un vai visas lapas tiek parādītas pareizi.

Atstājiet savu komentāru